Nasze Usługi

Zajmujemy się organizacją przyjęć w pięknej scenerii otaczającego sadu. U nas odpoczniesz od zgiełku miasta i zrelaksujesz się zapominając o sprawach życia codziennego.

U nas miło i zdrowo spędzisz czas

W kilka niedziel w roku nasz sad zamienia się w tętniący życiem teren. Wśród drzew stają stoiska wytwórców produktów spożywczych, ale też rękodzieła, na dzieci czekają animatorzy, zdarza się wśród drzew wysłuchać koncertu, lub przedstawienia dla dzieci.

Przyjeżdżają czasem wyjątkowi goście, np. Fundacja Ośrodek Leczenia Dzikich Zwierząt Puchaczówka ze swoimi podopiecznymi i opowieściami.

Można wtedy też zjeść u nas obiad, najczęściej jest różnorodne menu uwzględniające preferencje (wegetariańskie, wegańskie, mięsne) ale też alergie (bez zbóż, mleka itp.)

Przyjęcia okolicznościowe

Organizacja imprez z wyżywieniem.

Zajęcia dla dzieci

Wszelkiego rodzaju zajęcia dla naszych pociech.

Owoce Lutyni przyjęcie

01.

Przyjęcia okolicznościowe

W naszym sadzie miło spędzisz urodziny lub też spotkasz się ze znajomymi w miłej i spokojnej atmosferze.

Mamy do dysozycji namiot 72m2 , altanę drewnianą 144m2 oraz mniejsze namioty.

Jest tu bardzo dużo miejsca, by w tym czasie też zorganizować animacje lub inne formy rozrywki.
Potrawy które proponujemy, przygotowujemy w oparciu wyłącznie o produkty swieże, uzywamy prostych przypraw (sól, pieprz, zioła).
Możemy przygotowac tradycyjny obiad, lub wykorzystując nasz piec opalany drewnem oraz grilla – przyjęcie mniej zobowiązujące, równiez z naszym chlebem.

Do pieczenia ciast wykorzystujemy wyłacznie mąke z młyna, masło, twaróg jak najlepszej jakości, owoce itp. Nie znajdziecie u nas spulchniaczy czy konserwantów.

Organizujemy:

Owoce Lutyni zajęcia dla dzieci

02.

Zajęcia dla dzieci

Jeśli mam wolną chwilę prowadzę dla zorganizowanych grup dzieci zajęcia przyrodniczo-kulinarne.

Przybliżam dzieciom pracę sadownika, w zależności od pory roku podziwiamy kwiaty, pszczoły (również nasze murarki, które można bezpiecznie oglądać), rozpoznajemy gatunki drzew w naszym sadzie.

Latem/jesienią dzieci uczestniczą w zbiorach. Mogę również zorganizować warsztaty z pieczenia chleba – obserwujemy wtedy jak pracuje zakwas, a jak drożdze.
Zawsze kończymy wspolnym przygotowaniem poczęstunku – pizza z pieca,słodkie bułeczki lub coś innego.

Piękne miejsce, pyszne jedzenie (pstrągi!) i cudowna atmosfera. Organizowaliśmy w sadzie urodziny córki i pomimo średniej pogody wszyscy bardzo zadowoleni 🙂

Rafał T.